Daha İyi WordPress Eğitimleri Almanızı Sağlayacak 10 Değerli Websitesi

WordPress, yayıncılık için kullanılan en popüler platformlar arasındadır. WordPress, kişisel veya ticari bloglarınız ve ayrıca çevrimiçi işletmeleriniz için kullanılabilir.Bu amaçla, WordPress ile ilgili kavramları anlamanıza yardımcı olacak çok sayıda çevrimiçi WordPress eğitimleri mevcuttur.

Eğitici web siteleri, farklı WordPress sorunlarını çözmenize ve WordPress hakkındaki genel bilginizi geliştirmenize olanak tanır.

Size WordPress ve özellikleri hakkında doğru bilgi sağlayan en iyi 10 WordPress eğitim sitesini topladık.

1. WordPress Lessons

WordPress Lessons

Bu sitede, WordPress’i nasıl kullanacağınız konusunda size doğru bir şekilde rehberlik edebilecek birçok harika eğitim bulunmaktadır

Bu eğitimler aracılığıyla WordPress’in gelişmiş özelliklerini kullanmanın yanı sıra temel bilgileri de öğrenebilirsiniz. Web sitesi ücretsizdir ve herkes mevcut eğitimler aracılığıyla öğrenebilir.

2. TutsPlus

TutsPlus

Tuts Plus çok sayıda kurs ve kitap sunar, ancak web sitelerinde de dersler bulabilirsiniz. Sık sık güncellenir ve eğitimlerin kalitesi mükemmeldir.

Eğitimlerin çoğu WordPress tema geliştirme ve eklentiler hakkındadır. Tüm eğitimlerin anlaşılması kolaydır ve okuyucuya en iyi öğrenme deneyimini sunar. Eğitimler ücretsizdir ve herkes onlardan bir şeyler öğrenmek için siteyi ziyaret eder.

3.Smashing Magazine

Smashing Magazine

Smashing Magazine, çevrimiçi olarak en ünlü tasarım web sitelerinden biri olarak bilinir. Birçok popüler WordPress teması kendi adları altında yayınlandı.

Hem orta hem de ileri seviye kullanıcılar için eğitimler mevcuttur. Eğitimler ücretsizdir ancak bunlar yalnızca ayda bir yayınlanır.

4. Leveluptuts

Leveluptuts

Leveluptuts, WordPress ile ilgili harika bir öğrenme ortamı sağlar. Bu sitede hem temel hem de ileri düzey eğitimler bulacaksınız.

 

Öğreticiler seri şeklinde mevcuttur. Beğendiğiniz birini seçebilirsiniz. Web sitesinde bulunan tüm eğitimler ücretsizdir ve herkes bunlardan öğrenebilir.

5.iThemes WordPress Tutorials

iThemes WordPress Tutorials

iThemes WordPress eğitimleri, çok sayıda video eğitimi içerir. WordPress’i özelleştirme ve CSS kullanarak web sitesini şekillendirme hakkında çok sayıda eğitim mevcuttur. Mevcut eğitimler ücretsizdir.

6.Wphub

Wphub

Wphub size WordPress hakkında bilmek istediğiniz her şeyi sağlar. Site, premium WordPress temaları, eklentileri sunar. Site ayrıca, WordPress hakkında temel bilgileri öğrenmek isteyenlere yardımcı olacak bazı yüksek kaliteli eğitimler de içeriyor.

Web sitesinde bulunan tüm eğitimler ücretsizdir. Bunları kolayca okuyabilirsiniz.

7. Wpmudev

Wpmudev

Wpmudev, WordPress ile ilgili büyük ve küçük, basit ve karmaşık her türlü öğreticiyi içerir. Yeni başlayanlardan uzman seviyelerine kadar olan aralığı bulacaksınız.

 

Tüm eğitimler tamamen ücretsizdir ve bunları kolayca okuyabilirsiniz. Eğitim makaleleri, makalelerin uzunluğu nedeniyle farklı bölümlere ayrılmıştır.

8. Digwp

Digwp

Digwp, WordPress hakkında bilgi edinmenin mükemmel bir yoludur. Blog, hızlı ipuçları ve kopyalanıp yapıştırılabilir kodlar sağlar.

 

Tüm bunların yanı sıra, herkesin WordPress hakkında en temel ve gelişmiş şeyleri öğrenebilmesi için eğitimler de verilmektedir. Öğreticiler ücretsizdir ve onlardan bir şeyler öğrenmek için siteye kolayca girebilirsiniz.

9. WpBeginner

WpBeginner

Wpbeginner, WordPress hakkındaki gücünüzü artırmanıza olanak tanır. Bu, WordPress’in en iyi uygulamalarını anlamak ve takip etmek için olan adım adım WordPress eğitimleri sunar.

 

WordPress eğitimleri, WordPress’i daha hızlı öğrenmenizi sağlayan gerçek hayattan örnekler, ipuçları ve hackler içerir. Eğitimler ücretsizdir. Kolayca gidip okuyabilirsiniz.

10. WP Squared

WP Squared

WP Squared, WordPress için bir blogdur ancak okuyucular için birçok öğretici içerik içerir. Eğitimler, web sitesi için eklentileri ve temaları yapılandırmaya odaklanmıştır. Tüm eğitimler, mükemmel kalitede kılavuzlar şeklinde mevcuttur.

 

Tüm eğitimler ücretsizdir ve WordPress anlayışınızı geliştirmek için bunları okuyabilirsiniz.

Sonuç

Bu eğitimlerden WordPress ile ilgili istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Bu eğitimlerin amacı, WordPress hakkındaki bilgilerinizi geliştirerek ondan en iyi şekilde yararlanabilmenizi sağlamaktır.

 

Umarım makaleyi faydalı bulmuşsunuzdur. Arkadaş ve yakınlarınız ile de paylaşın.

 

Bu bölümde, WordPress bilginizi daha da geliştirebileceğiniz daha fazla web sitesini sizlere sunduk.

Konuyla Alakalı Diğer Yazılarımız

WORDPRESS TEMA SAYFASI AYARLARI

WORDPRESS JETPACK EKLENTİSİNİ KULLANMANIN YARARLARI

RESOURCE

1stWebDesigner

Leave a Reply