Ücretsiz e-Kitap İndirmek İçin En İyi 8 Web Sitesi

Okumanın, insanlar için bir kaynaktan bilgi elde etmenin ve inşa etmenin en iyi ve en basit yolu olduğuna hepimiz biliyoruz.Bugün sizler için e-kitap sitelerinin en iyilerini inceleyeceğiz.

İnsanların o altın madenini nerede bulacaklarını bilmeleri gerekiyor. Bu nedenle bu listeyi derlemek için İnternet dünyasının derinliklerine daldık.

1. 20200k

Ücretsiz çevrimiçi kitaplar ve ücretsiz e-Kitaplar için Sanat, Fotoğrafçılık, Maneviyat, Bilim, Gizem ve gerilim gibi farklı kategorilerde büyük e-Kitap koleksiyonlarına sahip

E-book

2.Google books

Google Kitap Arama’yı kullanarak dünya çapındaki kütüphanelerden ve yayıncılardan milyonlarca kitabı arayın ve önizleyin. Yeni bir favori keşfedin veya eski bir klasiği ortaya çıkarın. Kitap başlıkları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Google books

3.Ebook lobby

E-kitap lobisindeki ücretsiz e-kitaplar farklı kategorilere ayrılmıştır. Kategoriler işletme, sanat, bilgisayar ve eğitim arasında değişir. Aradığınız e-kitaba uygun kategoriyi seçin.

e-book

4 free-ebooks.net

Ebooks download free, ücretsiz indirilebilen geniş bir pdf kitap koleksiyonu içeren en büyük kitap paylaşım sitelerinden biridir. Pek çok kategoride ücretsiz kitap indirebilirsiniz: Ücretsiz php ebooks, ADO.NET, AJAX, java, ajax, photoshop, javascript Exchange Server, Sharepoint, ASP.NET, XML, c # ve c ++ gibi bilgisayar kitapları ve çok daha fazlası.

e-book

5.Free book centre

Ücretsiz Bilgisayar Bilimleri e-kitapları, programlama eğitimleri, matematik kitapları vb.

e-kitap

6.Free computer books

Ücretsiz çevrimiçi Bilgisayar, Programlama, Matematik, Teknik Kitaplar, Ders Notları ve Öğreticilerden oluşan geniş bir koleksiyona sahip olabilirsiniz. 12 üst düzey kategori ve 150’den fazla alt kategori ile konuya göre çok iyi kategorize edilmiştir.

e-kitap

7.Free Techbooks

FreeTechBooks ücretsiz çevrimiçi bilgisayar bilimi, mühendislik ve programlama kitaplarını, ders kitaplarını ve ders notlarını listeler; bunların tümü yasal olarak ve İnternet üzerinden ücretsiz olarak mevcuttur.

e-kitap

8. Online Computer Books

OnlineComputerBooks, yayıncılar veya yazar tarafından sağlanan Bilgi Teknolojisi, Bilgisayar Bilimi, İnternet, İşletme, Pazarlama, Matematik, Fizik ve Bilim ile ilgili ücretsiz bilgisayar kitapları, ücretsiz e-kitaplar, ücretsiz çevrimiçi kitaplar ve örnek bölümler içerir.

bilgisayar kitapları

No Responses

Leave a Reply