En İyi Ücretsiz Stok Video Siteleri

Ücretsiz stok videolar, web tasarımcıları ve video editörleri için inanılmaz derecede değerli bir kaynaktır. Geniş bir manzara çekimi, bir web sitesinin hareketli arka planı için sahneyi oluşturabilir veya bir videodaki bir geçişi güzel bir şekilde doldurabilir. Ancak elbette, çoğu insan bu tür görüntüleri kaydetmek için gereken ekipmanı karşılayamaz.

Stok videolar, ihtiyaç duyduğunuzda kısa, yüksek kaliteli klipleri bulmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Ancak videografi ucuz değildir, bu nedenle video satın almak genellikle size biraz pahalıya mal olur.

Neyse ki, kişisel ve ticari projelerde kullanabileceğiniz ücretsiz videolar toplayan siteler var ve bugün her birinin özelliklerini gözden geçireceğiz. İşte bulabileceğiniz en iyi ücretsiz stok video sitelerinden birkaçı.

Mixkit

Mixkit

Mixkit’te, araması kolay olacak şekilde sıralanmış ve etiketlenmiş profesyonel HD videolar bulacaksınız. Soyut ve hatta animasyon çekimlerinin yanı sıra iş, manzara ve yaşam tarzı videoları var.

Vidsplay

Vidsplay

Bu mütevazı ama kaliteli koleksiyonda oldukça çeşitli benzersiz stok görüntüleri var. Burada yüzlerce video var ve benzersiz bir değer kattığınız ve web sitesine atıfta bulunduğunuz sürece her yerde kullanılabilirler.

Pexel Videos

Pexel videos

Pexels, kimsenin ücretsiz olarak indirdiğinize inanmayacağı harika stok videolarla dolu. Lisans söz konusu olduğunda, hemen hemen her şeye izin verilir, bu nedenle projenizin gerektirdiği kadar bu harika görüntüleri kullanın.

Pixabay

Pixabay

Pixabay çeşitlilikle dolu ve bu, video bölümlerinde bir istisna değil. Efektlere, kategorilere, çözünürlüğe veya etiketlere göre sıralayabilirsiniz. Pixabay’daki pek çok video güzel estetiğe odaklanmıştır, bu yüzden göz alıcı görüntülere ihtiyacınız varsa deneyin. Buradaki lisans çok kısıtlayıcı değildir.

ISO Republic

ISO Republic

Lisanslı muhteşem stok görüntüleri arıyorsanız, kontrol etmeniz gereken ilk yer ISO Republic’tir. Var olan şeyler projenize harika bir katkı sağlayacaktır. Bu videolara bayılacaksınız. Bonus olarak, burada da çok sayıda olağanüstü ücretsiz stok fotoğraf var.

Coverr

Coverr

Coverr, tam ekrana ihtiyaç duyan web tasarımcıları için oluşturuldu. Web siteniz için kullanımı ücretsiz ve optimize edilmiş çok sayıda olağanüstü, iyi tasnif edilmiş çekim var.

Bu yazımızda sizlerle ücretsiz stok videolar bulabileceğiniz internet sitelerini inceledik.Eğer stok fotoğraflar yazımızı da okumak isterseniz buradan yazımıza ulaşabilirsiniz.Bir sonraki yazımızda görüşüne dek kendinize iyi bakın.

Leave a Reply